K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Vibrační plošina BH FITNESS Vibro GS Sport edition

Cena: 9 000 Kč

Druh zboží: posilovací stroje a trenažéry

BH FITNESS Vibro GS Sport Edition je vibrační plošina využívající revoluční technologii "Trialaxial" (3D vibrace) , která díky tříosému pohybu lépe a intenzivněji procvičuje všechny svalové partie. Pohyb v tříosém směru navíc více působí na zvýšení svalového napětí, vlastní protažení svalových skupin pak zvyšuje příjem kyslíku, což má výrazný vliv na celulitidu.
Díky integrovanému tréninkovému průvodci lze dle druhu sportu, svalové partie, nebo požadovanému účelu cvičení spustit průvodce tréninkem, který vás krok po kroku povede jednotlivými cviky včetně jejich grafického znázornění na dispelji stroje. + instruktážní DVD.
Byla používána 1 měsíc v novém fitku, které jsme museli z osobních důvodů uzavřít. Plošina stále v záruce. PC 40 000 kč. Nyní zabírá místo a je nevyužívaný, takže 9 tis kč, při rychlém jednání možná sleva. Možno odzkoušet po telefonické domluvě v obci Pustějov.
Případné info na : tomas.martinek@seznam.cz, nebo 606 615 525

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:606615525
Lokalita: Pustějov (742 43), okres Nový Jičín

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Vibrační plošina BH FITNESS Vibro GS Sport edition

TOPlist