Kraniosakrální biodynamika

Kraniosakrální terapie je umění v mírném kontaktu jemným dotekem, životním dechem s cílem nalézt společný „vlnovou délku“, klíčové body, a vnímat psychickou a fyzickou kondici klienta.

Terapeut cíti aktuální stav lebeční impulsu (spontánní rytmus mozku a mozkomíšního moku), která zjišťuje rušení a léčí je s mírným dotekem rukou.Terapie má za cíl obnovit pravidelný kraniosakrální rytmus a dosáhnout úplné uvolnění těla i mysli.

Někteří klienti usínají, jiní zaznamenávají kinetické nebo vizuální vnímání, vzpomínky znovu vytvářejí nápady a pocity. to vše svědčí o rozpuštění blokád a stojatých vzorků. charakter a intenzita změny vnímání. Pokud klient usne, bude mít dostatek času na to, aby získal plné vědomí. poté terapeut podrobně popisuje proces s klientem a zdůrazňuje klíčové aspekty léčby, terapeutické ruce se dotýkají těla klienta lehkým tlakem, léčba trvá nejméně 90 minut.

Kraniosakrální terapie je budoucnost terapie, protože se týká nejen fyzické, ale i duševní zdraví a emocionální vývoj jednoho. abychom dosáhli viditelného výsledku, doporučujeme 6 až 10 ošetření, každý týden od sebe.

Odstraňuje:
Psychické nebo fyzické stavy napětí, stresu a testování úzkosti, potíže se soustředěním, autismus, dyslexie, léčba závislostí

Bolest zad, krku a hlavy, bolesti kloubů, skolióza, bolesti žaludku a břicha, potíže s dýcháním a astma, různé alergie, porucha artikulace a koordinace pohybu

Zhoršené vidění a sluch, strabismus, zánět všech druhů

Nespavost, neklid a úzkost, deprese, emoční labilita, hyperaktivita, chronický únavový syndrom, poúrazové stavy


Posilování imunitního systému, vitalita a libido, problémy s otěhotněním, impotence
Podporujte zotavení po nehodách a chirurgii, léčbě lebek a poranění plic u novorozenců
Využívání relaxačního až meditativního účinku kraniosakrální terapie na podporu osobního rozvoje.

https://cviky.7x.cz/cen-tao/kraniosakralni-biodynamika

ID: 14509866 Naposledy upraveno 19.03.2019 v 12:23

+420735762022
okres Hlavní město Praha

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: fitness, kulturistika Praha