horské a trekové kolo

Cena: 250 Kč

Dobrý den.

Nabízím k prodeji plně vybavené pánské trekové kolo (blatníky, nosič, příprava pro montáž osvětlení). Rám je bez mech. poškození, škrábanců a koroze (stav téměř nového rámu). Řazení a brzdy jsou plně funkční. Přední kolo je s rychlo upínákem a dvojitým ráfkem. Za danou cenu kolo poskytuje skvělý poměr cena/výkon a ještě udělá perfektní službu.
Cena 100 Kč.

Dále mám k prodeji hezký zachovalý neodřený rám pánského horského kola s příslušenstvím (vidlice, představec, řidítka, páčky brzd a brzdy, ovládání řazení, kompletní řazení Schimano, sedlo se sedlovkou, středovou osu, kliky s pedály - tj. téměř komplet kolo). Rám umožňuje montáž dalšího příslušenství jako stojánek, blatníky, nosič, držák na pití, elektroinstalace (možnost vést dráty vnitřkem rámu).
Cena 100 Kč.

Současně nabízím i pánský trekový rám Peugeot Palermo ve velmi zachovalém stavu bez koroze. Na rámu je mírné provozní opotřebení v podobě malých oděrků, nicméně bez koroze a mech. poškození. Jedná se o téměř plně vybavený rám (vidlice, představec, řidítka, ovládání, brzdy, středová osa, převody, kliky s pedály, sedlovka se sedlem, převody, řazení Shimano Deore). Rám umožňuje dodatečnou montáž stojánku, držáku na pytí nosiče a kruty řetězu zabraňující ušpinění oděvu. Po sestavení vznikně pěkné cestovní kolo.
Cena 100 Kč.

Taktéž prodám pánské trekové kolo Author Horizon. Řazení přesné a funkční. Kolo je celkově v zachovalém stavu.
Cena 250 Kč.

Dále prodám horské kolo Olpran Spider v dobrém stavu. Řazení všech převodů přesné a spolehlivé, kolo má V-brzdy. Kolo je vhodné jak na dlouhé výlety tak i do města.
Cena 400 Kč.

Větší odběr zohledním výhodnější cenou, tj. čím větší odběr, tím větší sleva.

Možnost osobního převzetí v Plzni, případně po zakoupení možno dovést po domluvě do Prahy. Taktéž je možné kolo poslat v rámci ČR.
Kontakt prosím raději po e-mailu (ne vždy jsem dostupný na telefonu).

ID: 14115365 Naposledy upraveno 11.10.2018 v 21:52


Plzeň (312 00)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: cyklistika