DVA- Fox Pruty Torque 12ft 3lbs v dělenem duplonu.

Cena: 5 000 Kč

Dobrý den prodám tyto dva pruty značky Fox s kterýma jsem byl po dobu dvou sezon maximálně spokojen ale musí se jít dál .Pruty byly tak 20* u vody s tím že přeprava vždy probíhala v přepravním baglu kde byly v měkkým ,základnám si na chování ku své výbavě a proto i pruty jsou bez jakéhokoli poškození ,jde o pruty s děleným duplonem, jsou vážně jako nové a věřím že i novému majiteli zcela jistě ještě dlouho poslouží . Pořizovací cena obou prutu byla 9800 Kč nyní oba prodam za 5000 Kč , o slevu zbytečně nepište rozhodně žádnou nedám vím co a v jakým stavu prodávám .Možnost jak osobního předání v okolí Karviné , nebo zašlu i na dobírku poštou .————-nyní jen popis prodejce -Úplně nová řada prutů od firmy Fox, která nahrazuje mezeru mezi levnějšími pruty Warrior a pruty z TOP třídy z řady Horizon.

Díky pokroku v karbonové technologii se podařilo firmě Fox vyrobit pruty, které jsou nejlehčí a zároveň nejsilnější, jaké kdy byly v této cenové relaci vyprodukovány. Velmi decentní desognová úprava dává těmto prutům vzhled, který je vlastní prutům stavěným na zakázku. Když k tomu připočteme vynikající výkon těchto prutů, rybář, který je bude používat, snadno uvěří, že vlastní pruty, které stály dvakrát tolik!

Pruty jsou k dispozici buď s klasickou dělenou rukojetí anebo úzkou duplnovou. Všechny modely přitom mají 50 mm sestavu oček.

- vysoce kvalitní karbonová konstrukce blanku
- 18 mm sedlo navijáku Fuji
- velmi kvalitní orginální očka Black Fox Slik
- černé kovové kroužky a koncovka prutu
- decentní design
Parametry

Délka kaprového prutu 3,6m 12ft
Akce kaprového prutu 3,00lb
Počet dílů 2
Hmotnost 400g

ID: 14288935 Naposledy upraveno 08.12.2018 v 21:23

776422111
Karviná (733 01)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: další sporty v Karviné