Celodenní kurzy a semináře 2018

Cena: 1 900 Kč

Kurzy a semináře

K u r z y:

Pět tibetských cviků - celodenní workshop

Posiluji vnitřní orgány, stabilizují emoce i duševní a tělesnou odolnost. Zvyšují aktivitu a vitalitu, napomáhají,aby tělo bylo pružné a pevné. Zlepšují pohyblivost kloubů, páteře, krevní oběh a lymfatický systém. Navozují dobrou náladu, klid a pohodu. Vesmírná energie proudící prostřednictvím čaker, otevírá pramen věčného mládí.

Dojde k rovnováze energie těla i duše. Pravidelné provádění rituálu Vám pomůže, cítit se mnohem mladší a vitálnější, navodí dobrou náladu. Zbaví Vás všech neduhů a negativních myšlenek.

Rituálem přijímáme vesmírnou energii, která přivádí vaše tělo opět k rovnováze a tato činnost má blahodárné účinky na obnovu vnitřní sily a harmonie. Naučíte se správně dýchat i pozitivnímu myšlení, kdo umí ovládat vesmírnou energii, pro toho neexistuje v živote nic nemožné. Dokáže překonat různé problémy i potíže a dosáhne klidu i harmonie.

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: buna.a@seznam.cz, tel.735 762 022
(kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------

S e m i n á ř e:

Dechové techniky, satori, sati a sate dýchaní - celodenní workshop
1) Dynamické cviky, posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život.Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost, které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví.

Dynamické vnitřní cviky jsou naprostým opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám často zatěžují chod vnitřních orgánů
a narušují jejich jemnou činnost.

Teprve využitím obou druhů cvičení, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše. Při dynamických vnitřních cvicích pro zdraví je možné se zaměřit na jednotlivé vnitřní orgány - dosažení stabilního a trvalého zdraví.

2) Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání použijeme pro pročistění energetických drah, což napomáhá k plnému uvědomění současných pocitů nebo bolestí. Zdokonalí se paměť i všechny duševní schopnosti.

a) Satori a sati dýchání má při meditaci sate hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku.

Řeší náš současný tělesný a duševní stav. Zvládáte lépe stres a stresové situace, pozitivně a trvale řešíte problémy i krizové situace, zabraňuje vyhoření, rozvíjí duševní schopnosti a sebevědomí. Dojde k rozhodnému vyrovnání se s minulostí. (nejde o rebirthing ani holotropní dýchání).

b) Přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality, je technika sebepozorování, meditace´Vipassana‘znamená pozorovat věci takové, jaké doopravdy jsou, ne jakými se zdají být. Musíme proniknout skrze zdánlivou skutečnost, dokud nedosáhneme konečné pravdy celé mentální a psychické struktury. Když tuto pravdu zažijeme, naučíme se přestat slepě reagovat, přestat vytvářet mentální nečistoty - a staré nečistoty postupně přirozeně zmizí.

c) Vibrační meditace manter - zhluboka se nadechneme a při dlouhém výdechu vibrujeme mantry a tato vibrační energie pročišťuje jednotlivé čakry: O a M vibruje - dutiny v hlavě. (čakry 6 a 7), MA a NY vibrují - v ramenech a v prsou. (čakry 5 a 4 ) PE a GY vibrují - v břiše, žaludku. (čakry 3 a 2), HU a M vibrace - celého těla. (všechny čakry).

Vibrační energie - posiluje, stabilizuje vnitřní orgány.

S SEBOU: PŘEZŮVKY, DEKU, KARIMATKU, MEDITAČNÍ, POLŠTÁŘ, POHODLNÝ ODĚV

Přihlásí se , 10 zájemců, bude kurz nebo seminář zahájen do 14 dnů.
buna.a@seznam.cz, tel.735 762 022, Angel Buna
Centrum AVASA, KC Novodvorská Praha

----------------------------------------------------------------------------

Cviky na hubnutí a formování postavy - celodenní workshop

- cviky in na formování postavy, posilují a zpevňují všechny důležité svalové skupiny: prsa, ramena, paže, záda, boky, břicho, stehna, hýždě, lýtka, chodidla a snižují hmotnost.

Cvičení je zaměřeno na formování postavy, posílení svalů celého těla. Umožňuje shodit přebytečná kila a protáhnout tělo. Osvojte si jednotlivé cviky na břicho, na pánevní oblast
a na záda.

Trvalé formují postavu, podstatné snížení váhy a zlepšují držení těla. Zvyšují vitalitu a stabilizují emoce i tělesnou odolnost. Tyto cviky pomáhají udržovat pružnost a odolnost celého nervového systému. Odstraňují stres a napětí a navozují pohodu a klid.

http://cviky.7x.cz/cen-tao/kurzy-a-seminare

ID: 11167280 Naposledy upraveno 02.07.2018 v 11:50

+420 735 762 022
okres Hlavní město Praha

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: Celodenní kurzy a semináře 2018

Gymnastické dresy RAMI

Prodám dva gymnastické dresy značky Rami ve velikosti 140- 146 ve velice dobrém ...

Cena: 500,-

Ruské kuželky

Prodám ruské kuželky - komplet, okres Karviná.

Cena: 5 000,-